Tato nabídka již není k dispozici.

Podívejte se do naší Databáze pracovních nabídek a najděte zde svojí budoucí práci.

Pracovník v pohostinství a hotelnictví - KANADA - získejte práci na JOB FAIRu v Praze

Naše společnost pomáhá mladým lidem získat práci v zahraničí. Pracovní pozice jsme schopni zařídit ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Španělsku, Austrálii nebo na Novém Zélandě. Zprostředkováváme také stáže v Evropě i v USA, z nichž některé mohou být financovány ze zdrojů Evropské unie. 

Kromě práce v zahraničí se věnujeme i studijním a jazykovým programům. Spolupracujeme s více než 80 jazykovými školami v 31 zemích světa. Dokážeme Vám nalézt kurz šitý na míru. Zároveň jsme úspěšně vstoupili na trhu studia na vysoké škole v zahraničí, kde se zejména zaměřujeme na zajišťování univerzitního studia a letních škol v Dánsku a Holandsku. 

Více...

Adresa

Senovážné náměstí 23 Praha 11000

Kontaktní osoba

Pro zobrazení kontaktní osoby se prosím zaregistrujte
Vloženo: 20. února 2013

Popis pracovní pozice

Chcete vyrazit na prodloužené léto nebo na celý rok do Kanady a chcete mí práci jistou ještě před odletem z České republiky?

Ano??

Pak přijďte na námi pořádaný JOB FAIR ve dnech 2.-3.3. 2013. JOB FAIR se bude konat v Praze a během víkendu budete mít šanci absolvovat pohovor s manažerkou Mountain Park Lodges, ubytovacího řetězce z národního parku Jasper, a ucházet se tak o práci v tomto rezortu na celou letní sezonu. V případě úspěšného pohovoru podepíšete pracovní smlouvu ještě v Praze.

Ti, co by raději v Kanadě zamířili do měst, jako jsou Toronto a Vancouver, a odjeli do Kanady ještě před létem, se na Job Fairu mohou sejít se zástupcem partnerské agentury Internex, která v Kanadě zprostředkovává pohovory se zaměstnavateli

Společnost Czech-us, v. o. s.
Místo pracoviště Praha ( zobrazit na mapě )
Vhodné pro studijní obor Bankovnictví, Ekonomie a národní hospodářství, Finance a účetnictví, Marketing, komunikace a PR, Mezinárodní vztahy a cestovní ruch, Podniková ekonomika a management, Elektrotechnika, Stavebnictví, Strojírenství, Textil, Biologie, Geografie, Statistika a demografie, Filozofie, Jazyky a mezinárodní studia, Pedagogika a učitelství, Politologie, Právo a veřejná správa, Psychologie, Tělovýchova, Ostatní
Obor a profese Cestovní ruch, Ostatní, Služby - Pracovník front office, Prodavač
Typ nabídky Práce na částečný úvazek, Neplacená stáž
Požadované jazyky Angličtina

  • Věk 18 - 35 let
  • Komunikativní angličtinu na úrovni minimálně B1
  • možnost vycestovat od poloviny května, případně začátku června a pracovat minimálně dokonce října

  • vstup zdarma na JOB FAIR Kanada
  • pracovní pohovory s kanadským zaměstnavatelem v Praze (22.-24.2.2013)
  • možnost získat pracovní smlouvu na léto v Kanadě během JOB FAIRu
  • práci v oblasti pohostinství a hotelnictví v kanadském národním parku

Tato nabídka bohužel není aktivní.

Dále by Vás mohlo zajímat

tracking tracking